Zdroj: http://www.luxfery.net/2015_www/index.php?a=news/repliky-tvarnic-falconnier-na-veletrhu-v-parizi  •  Vydáno: 24.11.2015 12:31  •  Autor: LUXFERY.net

Repliky tvárnic FALCONNIER na veletrhu v Paříži ...

Repliky tvárnic FALCONNIER na veletrhu v Paříži ...Repliky tvárnic FALCONNIER z produkce LUXFERY.net byly představeny na mezinárodním veletrhu "Salon International du Patrimoine Culture" v Paříži. Veleth s více jak 20 ti letou historií sdružuje profesionály na obnovu a zachování kulturního dědictví, který jenom v letošním roce navštívilo více jak 25.000 návštěvníků z řad široké veřejnosti a vášnivých milovníků kulturního dědictví, vlastníků, odborníků, specialistů, místních orgánů veřejné psrávy, kultury, turistiky atd. Zastoupeno bylo více jak 340 vystavovatelů z profesí jako architekti, dodavatelé, restauratéři, řemeslníci, nové technologické firmy, instituce, sdružení, školy atd...

Repliky tvárnic FALCONNIER z produkce LUXFERY.net byly představeny na mezinárodním veletrhu "Salon International du Patrimoine Culture" v Paříži, který probíhal 5-8.11.2015.

      Veleth s více jak 20 ti letou historií sdružuje profesionály na obnovu a zachování kulturního dědictví, který jenom v letošním roce navštívilo více jak 25.000 návštěvníků z řad široké veřejnosti a vášnivých milovníků kulturního dědictví, vlastníků, odborníků, specialistů, místních  orgánů veřejné psrávy, kultury, turistiky atd. Zastoupeno bylo více jak 340 vystavovatelů z profesí jako architekti, dodavatelé, restauratéři, řemeslníci, nové technologické firmy, instituce, sdružení, školy atd. 

    Veletrh byl v letošním roce na téma " Dědictví a Modernost, kde právě repliky tvárnic FALCONNIER dobře zapadají a to jak svou histrickou hodnotou tak i stále moderní designovou tváří. V rámci veletrhu byly prezentovány od LUXFERY.net vzory FALCONNIER Nr.8 a Nr.9. na konferenci probíhající v rámci veletrhu zahrnující více jak 20 přednášek odborníků.

FALCONNIER ...  FALCONNIER ...