LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

Kategorie: NEWS

STEP BLOCK system pochozích sklobetonových panelů z luxfer ...

STEP BLOCK system pochozích sklobetonových panelů z luxfer ...Představujeme System standarizovaných pochozích panelů pro osazení do chodníků, světlíků, střech atd. Panely jsou vhodné všude tam, kde není pod sklobetonovou plochou využívaný prostor - kancelář, obytný prostor, chodba atd. Panely jsou osazeny pochozími dlaždicemi formátu 20x20x2 cm s protiskluzovým vzorem PRISMA. Vyrábějí se dvou tloušťkách 6 a 8 cm...

STEP BLOCK system pochozích sklobetonových panelů z luxferyPanely se osazují na předem připravený betonový či ocelový nosník - lůžko, který je nutné předem připravit dle výkresů stavební připravennosti. Panely je také možné usazovat na existující žulové obruby s vytvořenými lůžky. V těchto případech je ale vždy nutné prověřit rozměry lůžka v žulové obrubě. Osazení se provádí na dilatační pásy s vytvořením dilatační spáry po obvodě panelu v šíři 0,5 -1 cm. tato dilatační spára se pak tmelí trvale pružným tmelem - lepidlem. 

Celý sortiment STEP MODUL je navržen tak, aby byla možná instalace ruční bez nutnosti využití techniky, tedy s vahou dílce do max. 140 kg. Díky tomu je možné zaslat panely kamkoliv prostřednictví spediční společnosti FOFR. Kompletní sortiment tak naleznete na našem eshopu, kde naleznete i veškeré potřebné příslušenství a montážní materiál.

Více naleznete zde ...


 

Celý sortiment STEP MODUL STANDARD již nyní můžete objednávat na našem eshopu.

print Formát pro tisk

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY