LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

Kategorie: NEWS

REALIZACE 2019-2020

REALIZACE 2019-2020Se zpožděním, způsobeném především realizací projektů, přinášíme souhrn realizovaných projektů a zakázek za 2019-2020. Oba roky přinesly celou řadu zajímavých a technicky náročných realizací a to jak v oblasti technických sklobetonových konstrukcí tak i designových interiérových prvků. Velice zajímavou designovou raelizací jsou luxferové dělící příčky v prostoru WELLNESS na Praze 8, které jsme ralizovali pro soukromého investora. Stěny jsou tvořeny kompletně , tedy ze 100%, svítícími tvárnicemi X-LIGHT ve variantě jednobarevného osvětlení. Stěny tak nejenom přinášejí velmi vzdušný prosvětlený prostor během dne, ale zároveň jsou aktivním světelným prvkem...

Se zpožděním, způsobeném především realizací projektů, přinášíme souhrn realizovaných projektů a zakázek za 2019-2020. Oba roky přinesly celou řadu zajímavých a technicky náročných realizací a to jak v oblasti technických sklobetonových konstrukcí tak i designových interiérových prvků.

Všechny realizace naleznete již také ve formě referenčích listů v sekci "REFERENCE"

X-LIGHT WELLNESS Praha 8

Velice zajímavou designovou raelizací jsou luxferové dělící příčky v prostoru WELLNESS na Praze 8, které jsme ralizovali pro soukromého investora. Stěny jsou tvořeny kompletně , tedy ze 100%, svítícími tvárnicemi X-LIGHT ve variantě jednobarevného osvětlení. Stěny tak nejenom přinášejí velmi vzdušný prosvětlený prostor během dne, ale zároveň jsou aktivním světelným prvkem ve večerních provozních hodinách. Velmi půlsobivý pohledová efekt pak vytváří použití svítících rohových tvárnic.

      

PROSPERA BRNO

Jedním ze dvou velkých projektů je pak realizace sklobetonových konstrukcí v Praze na objektu Bubenská 1, které se budeme věnovat v samostatném článku. Druhým velice zajímavým projektem je pak spolupráce na akci PROSPERA BRNO. Jednalo se o rekonstrukci prvního objektu v bývalém arelálu Brněnské zborojovky  to o objekt původní nářaďovny. Realizované sklobetonové konstrukce byly navrženy jako pochozí plochy galerií na jednotlivých patrech u výtahových loby. Zakázka byla realizována jako subdodávka pro GD GEMO Olomouc.

       

SSUD PŘEROV

Dalším z realizovaných projektů je dodávka a montáž sklobetonové plochy podesty patra budovy SSUD na D1 u Přerova. Sklobetony zde tvoří plochu chodby patra se svtupy do jednotlivých kanceláří. Prosklená pochozí plocha je nejenom velmi zajímavým a atraktivním prvkem, ale především zajišťuje rovnoměrné prosvícení spodního patra.

      

BD Vrchlického

Zcela unikátní realizací a to i v regionu střední evropy je atypický kupolovitý prvek na objektu BD Vrchlická na Praze 5, realizovaný pro soukromého investora. Sklobetonová kupole slouží k zakrytí světlíku umístěného v dvorní zahradě. Kupole zajišťuje prostup světla do spodního patra nákupního prostoru. Sklobetonový prvek je ojedinělý především tím, že se doposud v tomto rozsahu v ČR nerealizoval a tudíž i proces návrhu a výroby byl zcela originální.

    

Foto a realizace LUXFERY.net

 

print Formát pro tisk

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY