LUXFERY stavba

LUXFERY konstrukce

LUXFERY Informace

SPECIALIZUJEME se

Vyhledávání

DALŠÍ Činnosti ...

Kategorie: NEWS

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO Dokončeno

KONGRESOVÉ CENTRUM BVV BRNO DokončenoV listopadu 2023 jsme dokončili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna uložením poseldních 4 ks panelů. V rámci realizace probíhající od května do listopadu 2023 jsme uložili přes 500 ks sklobetonových panelů s celkovou výměrou cca 1500 m2 . Panely byly osazeny více jak 32.000 ks skleněných tvárnic od francouzského výrobce LA ROCHERE. Při osazování bylo použito více jak 7500 m speciálních expanzních pásek ILLBRUCK a vytvořeno více jak 3500 m dilatačních spár vyplněných lepícím tmelem SIKASIL.

V listopadu 2023 jsme dokončili realizační práce na dodávce odvětrávané sklobetonové fasády na kongresovém centru umístěném v unikátním výstavním komplexu BVV města Brna uložením poseldních 4 ks panelů.

Novou fasádu, která je předmětem dodávky LUXFERY.net, tvoří ocelový skelet se sklobetonovými stěnami s nápadnými luxferami v prakticky totožném rozmístění jako u původního řešení. Je také zachován , na základě požadavku odboru památkové ochrany , rozměr a dekor skleněných tvárnic.

V rámci realizace probíhající od května do listopadu 2023 jsme uložili přes 500 ks sklobetonových panelů s celkovou výměrou cca 1500 m2 . Panely byly osazeny více jak 32.000 ks skleněných tvárnic od francouzského výrobce LA ROCHERE. Při osazování bylo použito více jak 7500 m speciálních expanzních pásek ILLBRUCK a vytvořeno více jak 3500 m dilatačních spár vyplněných lepícím tmelem SIKASIL.

K dnešními dni je realizace fasády dokončená. Z ukládání posledních panelů přinášíme také krátké časosběrové video. 

Děkujeme všem našim dodavatelům a spolupracujícím firmám za konstruktivní a vstřícný přístup při realizaci projektu.

 

LUXFERY.net

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

GSM 606 658 030

NAŠE SLUŽBY

KONTAKTY


www.luxfery.net

_____________________________________________

AKTUÁLNÍ REALIZACE

MEDIA a VÝSTAVY